Projektowanie odzieży jest realizacją planów, które powstały jak byłam jeszcze dzieckiem. Sklep to możliwość pokazania i dzielenia się tą pasją z innymi. Obecnie inspiracją są moje córki, a zaprezentowane modele to twór fantazji spełniający bardziej wyrafinowane zapotrzebowania i wypełniające lukę na rynku.

Sklep dedykuje gównie kobietom które lubią modę, bawią się nią i szukają niepowtarzalnych rzeczy dobrej jakości z tkanin i dzianin nie tylko dla siebie, ale również dla dzieci.

Jesteś świadomą konsumentką?

Interesuje Cię z jakiego materiału uszyta jest sukienka czy płaszcz?

Nie dla Ciebie powtarzające się wzory i kroje z sieciówek, które spotykasz później na ulicy?

Dobrze trafiłaś!

Produkty w zdecydowanej większości są uszyte z naturalnych tkanin: bawełna, len, jedwab, wełna… Staram się używać jak najmniej „plastików”, choć musimy mieć świadomość, że produkcja tkanin z domieszkami włókien syntetycznych i sztucznych ma też na celu podniesienie komfortu i właściwości tkaniny …nie tylko obniżenie ceny :-).

Naturalne tkaniny często wymagają większej opieki niż te uszyte z poliestru i poliamidu, jednak nie będą miały tego szlachetnego połysku i miękkości. W sukience ze lnu Twoje ciało oddycha, a na upały nadaje się wyśmienicie. Lniane ubrania nie muszą wyglądać jak worki na ziemniaki - sprawdź sama! Płaszczyk z wełny czy kaszmiru dla małej dziewczynki? Czemu nie!?

W przyszłości również zaprojektuję ubranka dla naszych pupili.

Jeśli brakuje Ci informacji o produkcie - napisz - postaram się udzielić precyzyjnych danych, dodatkowo pomierzyć bądź zrobić zdjęcia.

 

Masz potrzebę zakupu ubrania, które jest w Twojej wyobraźni i nie jesteś w stanie go nigdzie kupić? Napisz do mnie, opisz wymagania … zaprojektuję je, stworzę konstrukcję i zrealizuję. Zanim to nastąpi, wybiorę powtarzające się sugestie i fantazje Klientek. Czasem to będzie prosta bluzka z kieszeniami a czasem suknia balowa…zobaczymy.